دانشکده ها
  • مهندسی
  • علوم پایه
  • علوم انسانی

برگزاری آئین دانش آموختگی دانشجویان دانشکده های علوم پایه و فنی مهندسی

تاریخ: ۴ خرداد ۱۳۹۸ ه‍.ش. نویسنده: -

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بزرگمهر قائنات آئین دانش آموختگی دانشجویان ورودی ۹۴ کارشناسی پیوسته و ۹۶ کارشناسی ناپیوسته دانشکده های فنی-مهندسی و علوم پایه دانشگاه بزرگمهر قائنات روز گذشته چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ با حضور ریاست، جمعی از مدیران، اساتید و دانش آموختگان دانشگاه و خانواده های ایشان در محل باغ تالار پیانو شهر قاین برگزار شد.
در این مراسم مهندس یعقوبی مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن گرامیداشت فرارسیدن سالروز حماسه سوم خرداد و یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و بویژه آزادسازی خرمشهر و همچنین تبریک پیوستن دانش آموختگان این مراسم به جامعه مهندسین جوان و آینده سازان ایران عزیز اسلامی، معنویت، اخلاق و انسانیت را معنابخش و اعتباردهنده به علم، مهارت، اصالت، ثروت و تمامی ارزش هایی از این دست بیان کرد و با اشاره به سخنان هری لوییس رئیس دانشگاه هاروارد در کتاب نگاهی انتقادی به عملکرد دانشگاه هاروارد، مهم ترین وظیفه دانشگاه در مقطع کارشناسی را پرداختن به فلسفه زندگی و تربیت دانشجویانی با مسئولیت اجتماعی عنوان نمود.
پخش کلیپ های دانش آموختگان، اهدای لوح و تندیس دانش آموختگی، اجرای مسابقه، موسیقی زنده و ... از جمله برنامه های برگزار شده در این مراسم بود.

دکتر میثم کهن ترابی

معاونت دانشجویی و فرهنگی

شماره تماس: 31006840

 

مشاهده صفحه شخصی

اطلاعیه ها

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.