دانشکده ها
  • مهندسی
  • علوم پایه
  • علوم انسانی

نشست خبری ریاست دانشگاه با اصحاب رسانه برگزار شد

تاریخ: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ه‍.ش.

 

نشست خبری ریاست دانشگاه با اصحاب رسانه برگزار شد
تاریخ: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ه‍.ش.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه – نشست خبری دکتر محمد حسین شفیعی میم رئیس دانشگاه بزرگمهر قائنات قبل از ظهر روز دوشنبه 23 مرداد در سالن جلسات دانشگاه  با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

دکتر شفیعی میم رئیس دانشگاه بزرگمهر قائنات دراین نشست خبری گفت: براساس سیاستهای تبیین شده پیش بینی می شود که 10رشته کارشناسی وکارشناسی ارشد(کارشناسی علوم اقتصادی،علوم قرآن وحدیث،کارشناسی انرژی،کارشناسی مددکاری اجتماعی،کارشناسی معماری،کارشناس مدیریت مالی،وکارشناسی ارشد انرژی،کارشناسی ارشد فقه وحقوق اسلامی،کارشناسی ارشد جغرافیای شهری،کارشناسی ارشد کامپیوتر –نرم افزار) تا سال 1400به رشته های دانشگاهی دانشگاه اضافه شود وطرح نیز براساس سیاست های وزرات علوم وقوانینی که وجود دارد ارائه شده است .

وی با اشاره به فعالیت های دانشگاه بزرگمهر در طول چندسال اخیر گفت: تعداد قابل توجهی طرح های پژوهشی توسط همکاران هیئت علمی براساس شاخص های خاص رشته های تحصیلی تعریف وبه اتمام رسیده است ودر زمینه مقالات علمی نیز دانشگاه رشد قابل توجهی داشته است

وی تعداد طرح های تحقیقاتی داخلی وخارجی وهمچنین پایان نامه ای همکاران را در طی 4 سال گذشته حدود 40طرح اعلام کرد وگفت: بیش از70مقاله نیز در کنفرانسها ومجامع علمی معتبرملی وبین المللی توسط همکاران ما ارائه شده است وحدود63مقاله علمی وترویجی میزمنتشر شده است.

شفیعی با اشاره به شرکت دانشجویان دانشگاه بزرگمهر در طی دوسال اخیر در المپیادهای کشوری گفت: با توجه به نوپابودن دانشگاه درحال حاضر هدف اصلی از شرکت دراین المپیادها بیشتر جنبه آشنایی است تا در آینده از تجربیات این المپیادها بهره کافی را ببریم.

ایشان به کسب رتبه 46المچیاد ملی ورزش های همگانی دانشگاه بزرگمهر در بین 100دانشگاه، کسب مقام دومی وچهارمی کشوری مسابقات پاورلفتینگ قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور وهمچنین کسب مقام سومی دررشته شطرنج نیز ازدیگر رتبه های ورزشی این دانشگاه بوده است

وی با اشاره به مسابقات علمیacmدرسطح دانشگاه های استان گفت: دراین مسابقات دانشگاه بزرگمهر موفق به کسب رتبه اول در سطح استان شده است .

رئیس دانشگاه بزرگمهردرادامه در خصوص پروژه های عمرانی این دانشگاه گفت:کتابخانه، سلف سرویس، دانشگاه در سال گذشته به بهره برداری رسید و در حال حاضر پروژه مرکز مشاوره ودرمان،احداث سوله ورزشی، تکمیل کانال انرژی و مخزن 60 متر مکعبی ذخیره آب داشگاه در دست اقدام هست که امید واریم تا پایان سال به بهره برداری برسانیم. همچنین طراحی سردر دانشگاه،اجرای سالن امتحانات و فضای سالن تحقیقاتی در حال مطالعه و در دستور کار قراردارد.

وی در خصوص مسجد دانشگاه نیز گفت: برای ساخت این مسجد تا مرحله فندانسیون از درآمد اختصاصی دانشگاه استفاده خواهیم کرد وبرای تکمیل آن نیز نیازمند کمک های خیرین خواهیم بود .

 

 

 

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.