برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در دانشگاه بزرگمهر قائنات

 

آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات درمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال 1399 مربوط به شهرستانهای قائنات و زیرکوه در روز جمعه 24 بهمن 1399 با حضور 510 داوطلب در حوزه امتحانی دانشگاه بزرگمهر قائنات برگزار می شود.

 

دکتر صفایی فر مدیر امور آموزشی دانشگاه بزرگمهر قائنات و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش با اعلام خبر فوق به روابط عمومی دانشگاه گفت: از مجموع داوطلبین آزمون استخدامی وزارت بهداشت 307 داوطلب زن و 203 داوطلب مرد هستند.

 

وی با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فرآیند برگزاری این آزمون از همکاری خوب شبکه بهداشت و درمان شهرستان قائنات در خصوص نظارت بر اجرای پروتکل های مصوب ستاد ملی کرونا در روزهای قبل از برگزاری و حین برگزاری آزمون خبر داد و یادآور شد: ضد عفونی کامل فضاهای برگزاری آزمون قبل و بعد از برگزاری آزمون با نظارت کامل بازرسان بهداشتی شبکه بهداشت انجام می شود.

 

دکتر صفایی فر ضمن تقدیر و تشکر از فرمانداری، نیروی انتظامی، مجموعه شهرداری و آتش نشانی، اداره برق، اداره گاز، اداره آب، شبکه بهداشت و درمان، اورژانس 115 و دانشکده پرستاری و مامایی شهرستان قائنات که در برگزاری آزمون با دانشگاه بزرگمهر قائنات همکاری دارند گفت: در این آزمون در مجموع حدود 80 نفر به عنوان عوامل اجرایی در داخل حوزه امتحانی، عوامل ستادی و عوامل پشتیبانی در امر برگزاری آزمون همکاری خواهند داشت.

 

دکتر صفایی فر ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان از داوطلبین عزیز خواست تا یک ساعت زودتر از زمان مشخص شده در کارت ورود به جلسه، با به همراه داشتن ماسک، کارت ورود به جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار و چند مداد، پاک‌کن و مداد تراش حضور یابند و از آوردن وسایل اضافه دیگری اجتناب نمایند، چرا که امکان نگهداری از وسایل اضافی داوطلبان با توجه به خطر شیوع کرونا برای خود داوطلب و عوامل اجرایی مشکل ساز خواهد بود.

نرم افزار همراه دانشگاه بزرگمهر

مشاهده ی اخبار و ارائه خدمات آموزشی، دانشجوئی و رفاهی به دانشجویان و اساتید دانشگاه بزرگمهر قائنات از طریق نرم افزار تلفن همراه