آیین دانش آموختگی دانشجویان دانشکده علوم انسانی

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بزرگمهر قائنات از برپائی آئین دانش آموختگی دانشجویان ورودی سال 1394 دانشکده علوم انسانی دانشگاه بزرگمهر قائنات در تاریخ بیست و هشتم آذرماه1397 با جزئیات ذکر شده در ذیل خبر داد:

اطلاعات برنامه:

عنوان برنامه: آئین دانش آموختگی دانشجویان ورودی94  دانشکده علوم انسانی دانشگاه بزرگمهر قائنات

زمان برگزاری: ساعت 19 روز چهارشنبه 1397/09/28

ثبت نام:

مهلت ثبت نام: تا ساعت 12 ظهر روز  یکشنبه 1397/09/25

نحوه ثبت نام: به صورت اینترنتی از طریق سامانه مسابقات دانشگاه بزرگمهر قائنات به نشانی http://contest.buqaen.ac.ir

دانشجویان گرامی دقت داشته باشند در صورت عدم تکمیل نهایی فرم ثبت نام و دریافت کد ثبت نام ، حتی در صورت پرداخت وجه ،ثبت نام ایشان صورت نپذیرفته است 

همچنین در صورت ثبت هر فرم، امکان ویرایش اطلاعات آن وجود  نداشته  لذا قبل از ثبت فرم، از صحت اطلاعات اطمینان حاصل نمایید. 

هزینه ثبت نام:

- به ازای هریک از دانش آموختگان: 200.000 ریال

- به ازای هریک از همراهان دانش آموختگان: 150.000 ریال

اطلاعات مورد نیاز ثبت نام:

- اطلاعات دانش آموخته شامل نام و نام خانوادگی، شماره دانشجوئی، شماره ملی، رشته تحصیلی و شماره تماس همراه

- اطلاعات همراهان : نام و نام خانوادگی، نسبت با دانش آموخته

- داشتن کارت بانکی عضو شتاب با قابلیت پرداخت اینترنتی جهت پرداخت هزینه ثبت نام

تذکرات مهم در خصوص ثبت نام:

- صرفاً دانشجویانی مجاز به ثبت نام خواهند بود که مشمول تعریف فارغ التحصیلی به شرح ذکر شده در ذیل باشند. بدیهی است در غیراینصورت نه تنها امکان استرداد وجه ثبت نام وجود نخواهد داشت، بلکه دانشگاه هیچ گونه تعهدی در خصوص صدور کارت ورود به مراسم نداشته و تمامی عواقب موضوع متوجه خود شخص خواهد بود.

دانشجویان فارغ التحصیل: به دانشجویان یک ورودی مشخص در هر گروه آموزشی اطلاق می شود(ورودی سال 1394) که بر اساس سیلابس دروس مصوب گروه، مشغول به تحصیل در آخرین نیمسال تحصیلی (نیمسال7 ویژه دانشجویان کارشناسی پیوسته رشته های علوم انسانی) می باشند.

تبصره: دانشجویانی که در نیمسال 8 و یا نیمسال 9 فارغ التحصیل می شوند منوط به تایید مدیر گروه حق شرکت در آئین مدنظر را خواهند داشت. بدیهی است سایر دانشجویان با سنوات تحصیلی بیشتر و یا دانشجویان میهمان از شمول این تعریف خارج بوده و جهت بررسی امکان حضور در مراسم، بایستی در ساعات اداری مهلت ثبت نام حضورا به کارشناس فرهنگی مراجعه نمایند. نتیجه نهایی یک روز پس از پایان مهلت ثبت نام اعلام خواهد شد.

- رعایت ردیف 4 ذیل ماده 4-7 دستورالعمل دانش آموختگی دانشگاه بزرگمهر قائنات توسط تمامی ثبت نام کنندگان الزامی است. بدیهی است در صورت هرگونه سهل انگاری در موضوع، تمامی عواقب احتمالی بر عهده دانش آموخته بوده و هیچ گونه هزینه ای مسترد نخواهد شد.

(ردیف 4 ذیل ماده 4-7 دستورالعمل دانش آموختگی: حداكثر ۳ نفر از خانواده هر دانشجو (پدر، مادر، همسر و يا همراهان همجنس ديگر(حداکثر دو نفر از سایر همراهان همجنس مجاز به حضور در مراسم خواهند بود)))

- مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده در سامانه بر عهده دانش آموخته بوده و در صورت مشاهده مغایرت در هر مرحله، تمامی عواقب بر عهده وی خواهد بود.

- صدور کارت ورود به مراسم جهت دانش آموخته و همراهان وی منوط به انجام کامل ثبت نام و پرداخت کامل وجه مربوط در طول مدت ثبت نام می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل جهت ثبت نام و یا پرداخت اینترنتی وجه در ساعات اداری با شماره تماس 05631006321 تماس حاصل نموده و یا با شماره تماس 09156702041 در پیام رسان های سروش و بله ارتباط برقرار نمائید. همچنین امکان مراجعه حضوری به کارشناس فرهنگی و اجتماعی در ساعات اداری مقدور می باشد.

تحویل گرفتن لباس فارغ التحصیلی و کارت ورود به مراسم:

دانشجویان عزیز می توانند لباس دانش آموختگی و کارت ورود به مراسم را از نماینده رشته خود دریافت نمایند.
نماینده ی رشته می تواند جهت تحویل لباس دانش آموختگی، از دانشجویان تعهد دریافت نماید. 

* تذکر: دقت در تحویل صحیح و سالم لباس فارغ التحصیلی، کلاه و حمایل در هنگام تحویل گرفتن و همچنین دقت کامل در حفظ و نگهداری البسه تحویل شده تا زمان استرداد از سوی تمامی تحویل گیرندگان الزامی است. بدیهی است در صورت بروز هرگونه خسارت به لباس ها – بنا به تشخیص دانشگاه- دانشجو ملزم به پرداخت قیمت تمام شده لباس(600.000 ریال) به علاوه 15 درصد مازاد به عنوان خسارت حداکثر ظرف مدت 15 روز از تاریخ برگزاری جشن می باشد. در غیر اینصورت دانشگاه مختار به کسر وجوه مربوط از محل ضمانت ها و یا مطالبات وی و همچنین عدم ترتیب اثر جهت صدور گواهی فارغ التحصیلی خواهد بود.

سایر نکات مهم:

- ثبت نام در مراسم به منزله پذیرفتن تمامی مفاد آمده در دستورالعمل دانش آموختگی دانشگاه بزرگمهر قائنات می باشد که دانشجو با انجام ثبت نام متعهد به رعایت مفاد مربوط از سوی خود و همراهان نامبرده در فرم ثبت نام خواهد بود. اهم نکات آمده در دستورالعمل به شرح ذیل می باشد:

6-7: آئین دانش آموختگی جزء برنامه های رسمی دانشگاه محسوب شده و بایستی کلیه شئونات و چارچوب های فرهنگی متناسب با فضای آموزش عالی در آن ملاحظه شود؛ لذا کلیه دانشجویان و همراهان ایشان ملزم به رعایت پوشش اسلامی و شئونات برنامه های دانشگاهی بوده و از حضور مدعوین با هرگونه پوشش زننده، حجاب ناقص، ظاهر غیرمتعارف و برگرفته از فرهنگ غربی مانند کراوات و امثال آن ممانعت خواهد شد.

7-7: حضور فارغ التحصیلان در مراسم با لباس فارغ التحصیلی ارائه شده از سوی دانشگاه الزامی می باشد.

تبصره1 ماده 4-7: همراه داشتن کارت ورود به مراسم برای تمامی شرکت کنندگان اعم از دانش آموخته و یکایک همراهان وی الزامی است و از ورود سایرین ممانعت خواهد شد.

نرم افزار همراه دانشگاه بزرگمهر

مشاهده ی اخبار و ارائه خدمات آموزشی، دانشجوئی و رفاهی به دانشجویان و اساتید دانشگاه بزرگمهر قائنات از طریق نرم افزار تلفن همراه