پویش فرهنگی اجتماعی آف کرونا

 

پویش فرهنگی اجتماعی بازی های خانوادگی در خانه، تحت عنوان "آف کرونا" با حمایت شعار #درخانه_بمانیم و به منظور مهار شیوع ویروس کرونا در کشور، آغاز شد. 
پویش بازی های خانوادگی در خانه، با هدف کمک به حفظ و ارتقاء سلامت روحی و روانی اعضاء خانواده ها، به ویژه فرزندان و با ایجاد فضای نشاط آور برای خلق ایده و صمیمت بیشتر در میان اعضاء در مدت لزوم حضور در منزل به جهت مهار شیوع ویروس کرونا، طراحی شده و برگزار می گردد.
 
به همت سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و همکاری روابط عمومی و امور فرهنگی پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی و معاونت فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف این پویش در آستانه ی سال نو و با توجه به تعطیلات خانواده ها همچنین لزوم توجه به پرهیز از ترددهای غیر ضروری در شهر و ممانعت از دید و بازدیدهای نوروزی طراحی شده که با به کار گیری نظریه متخصصان فن، در جهت مدیریت اوقات فراغت خانواده ها با لحاظ ایجاد نشاط و صمیمیت و در قالب مسابقه های مفرح برای خلق بازی در بین خانواده و در سراسر کشور برگزار می شود.
 
برای شرکت در این پویش، می توانید بازی های گروهی با ویژگی های زیر را در قالب فیلم یک دقیقه ای، تصویر یا صوت به همراه توضیح روش و قواعد بازی به آدرس های زیر ارسال کنید.
 تلگرام: bazi_khanegi
 
واتساپ: 09387072979
 
بازی ها باید دارای ویژگی های زیر باشد:
* پویا و به دور از خشونت
* به‌کارگیری خلاقانه از ابزارهای و وسایل موجود در خانه 
* کوتاه بودن مدت زمان بازی
* آموزنده، مفرح و نشاط آور
* توجه به نکات اخلاقی همچون گذشت، مهربانی، صبر، همراهی، هماهنگی، همکاری و ...
* دربرگیرنده ی سطوح سنی و ذائقه‌های مختلف
* رعایت مسائل اخلاقی، اجتماعی در بازی‌ها
 
فیلم ها و تصاویر ارسالی، در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی پویش بارگذاری و منتشر می شود.
 
به آثار رسیده، پس از داوری و ارزیابی میزان پسند و بازدید، هدایایی تعلق می گیرد.
 
آدرس پویش «بازی های خانوادگی در خانه» 
 تلگرام:  off_corona
اینستاگرام: off.corona
 

نرم افزار همراه دانشگاه بزرگمهر

مشاهده ی اخبار و ارائه خدمات آموزشی، دانشجوئی و رفاهی به دانشجویان و اساتید دانشگاه بزرگمهر قائنات از طریق نرم افزار تلفن همراه