کارمندان دانشگاه بزرگمهر قائنات با شهدا تجدید میثاق کردند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بزرگمهر قائنات،صبح  امروز کارمندان دانشگاه بزرگمهر قائنات همزمان با سالروز شهادت حضرت امام سجاد (ع) با حضور در مزار شهدای جبل النور قائن، ضمن غبارروبی مزار شهدا و قرائت فاتحه با آرمان های شهدا تجدید میثاق نمودند.

در این مراسم که با حضور حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین، سلمان اسحاقی نماینده مردم شریف شهرستان های قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و کریمی فرماندار قائن، هیئت رئیسه، مدیران و کارکنان دانشگاه و با هدف تجلیل از زحمات کارمندان به بهانه هفته دولت برگزار شد، ضمن قرائت زیارت عاشورا و ذکر مصائب  شهدای دشت کربلا، با اهدای یادبودی به تمامی کارکنان از زحمات ایشان قدردانی شد.
دکتر شکیب سرپرست دانشگاه بزرگمهر قائنات در این مراسم ضمن تسلیت ایام و قدردانی از زحمات کارمندان این دانشگاه در پیشبرد اهداف آموزش عالی، به شرایط خاص برگزاری آزمون سراسری در سال ۱۳۹۹ و تلاش های فداکارانه عوامل اجرایی در برپایی منظم توام با رعایت پروتکل های بهداشتی و نکات حفاظتی در راستای ایجاد محیطی مطلوب و آرام برای رقابت داوطلبین حضور در دانشگاه ها اشاره و از زحماتشان قدردانی کرد.

در این مراسم همچنین مدیران و عوامل اجرایی آزمون سراسری ۹۹ با اهدای لوحی از سوی امام جمعه شهر قاین، نماینده مردم شریف قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار قائنات و ریاست دانشگاه مورد تقدیر واقع شدند.

 

 

 

 

نرم افزار همراه دانشگاه بزرگمهر

مشاهده ی اخبار و ارائه خدمات آموزشی، دانشجوئی و رفاهی به دانشجویان و اساتید دانشگاه بزرگمهر قائنات از طریق نرم افزار تلفن همراه