پیام رئیس دانشگاه به مناسبت 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،دکتر محمد حسین شفیعی میم رئیس دانشگاه بزرگمهر قائنات  در پیامی ضمن گرامیداشت 22 اسفند از جامعه دانشگاهی خواست تا برای ادامه مسیر شهداء،  که دستیابی به علم و دانش روز و گسترش آن است، تلاش کنند.

متن پیام بدین شرح است:

بسم رب الشهدا والصديقين


امروز فضيلت زنده نگه داشتن ياد شهدا كمتر از شهادت نيست. (مقام معظم رهبري)


   
22 اسفند كه در آستانه بهار طبيعت به نام روز شهدا نام گرفته، بهترين فرصتي است كه به ياد آوريم بهار امروز عزت، استقلال و آزادي اين ملت با نسيم خوش شهادت در اين كشور مستقر شده و توانسته كه ريشه هاي بي عدالتي و ظلم پذيري را از جاي در آورد.
بي شك بزرگداشت ياد و خاطره شهدا تكليفي واجب بر همه ماست، كه مورد تأكيد امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب است. زيرا بر همگان روشن است كه عزت، پيشرفت، اقتدار و صلابت امروز كشور بيش از هر چيز مرهون فداكاري اين عزيزان است كه در روزهاي سخت و سرنوشت ساز با سپر ساختن سينه هاي خود و ايستادن در مقابل خطرات، صبورانه از كيان ميهن عزيز اسلامي دفاع كردند و در اين راه پرافتخار، جان خود را در طبق اخلاص تقديم نمودند .

اينجانب  ۲۲ اسفند كه به گراميداشت شهدا نامگذاري شده است را به خانواده هاي معظم شهدا گرانقدر و ايثارگران سرافراز تبريك عرض نموده و توفيقات روز افزونشان را از خداوند متعال خواستارم. و با توجه به اينكه امروزه دانشگاه هابايد جبهه علمي باشند، از دانشجويان، اساتيد و اعضاي محترم هيات علمي انتظار دارم كه با افتخار به پايداري در مسير انقلاب و پيوند علم و معرفت، در راستاي تاكيدات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) براي دستيابي به علم و دانش روز و گسترس آن، كه بهترين راه براي ادامه مسير روشن شهداء است تلاش كنند. اميد است كه خداوند متعال به همه ي ما توفيق رهروي راه شهداء و ثابت قدم ماندن در اين مسير را عنايت کند.


محمد حسين شغيعي ميم
رئيس دانشگاه

نرم افزار همراه دانشگاه بزرگمهر

مشاهده ی اخبار و ارائه خدمات آموزشی، دانشجوئی و رفاهی به دانشجویان و اساتید دانشگاه بزرگمهر قائنات از طریق نرم افزار تلفن همراه