پیام تبریک دکتر شفیعی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمد حسین شفیعی میم، رئیس دانشگاه بزرگمهر قائنات طی پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

 

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن و القلم و مایسطرون

 

خداوند سبحان را شاکریم که بار دیگر توفیق ورود به فصل مهرِ دانش و فرزانگی نصیبمان گردید. تقارنِ بهار دانش و تعلیم و تربیت با هفته دفاع مقدس را به فال نیک گرفته و خاطره شجاعت و فداکاریِ فرزندان غیور و عزتمند ایران زمین را پاس می‌داریم.

اینجانب شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز، به ویژه دانشجویان جدید الورود که برای نخستین بار به محیط مقدس دانشگاه گام نهاده اند، را صمیمانه تبریک عرض نموده، و امیدوارم در سال تحصیلی جدید، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با اساتید، مدیران، کارشناسان و کارکنان دانشگاه اراده خویش را در جهت پیشرفت و بالندگی در عرصه های علم و معرفت استوار نموده، و همیشه راسخ و ثابت قدم در جهت فراگیری علم و دانش همت خویش را به کار بسته و خود را مجهز به سلاح تقوا و پایداری نمایند. با این شرایط می توانند در سالیان پس از دانشگاه چرخ های علمی و مدیریتی میهن عزیزمان ایران اسلامی را به نحو مطلوب به پیش ببرند، و حضور حقیقی و تأثیرگذار خود را در عرصه‌های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات رسانند

جا دارد در آغاز سال تحصیلی جدید، ضمن تبریک این جشن بزرگ فرصت را غنیمت شمرده، مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از اعضای محترم هیات علمی،اساتید  و کارکنان دانشگاه که با همت و تلاش خود در راستای تربیت نیروی انسانی خلاق و پایبند به ارزشها و اخلاق، گام های مؤثری بر می دارند، اعلام  نماید. در پایان با گرامیداشت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفای ایشان و هفته دفاع مقدس، که در آستانه آن هستیم و تقارن آن با شروع سال تحصیلی جدید یادآور خلق حماسه بزرگ مردانی از خیل فرهیختگان و شاگردان مکتب ایثار و شهادت است؛ امیدداشته با توکل بر خداوند منان و پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، با همفکری و همدلی، بتوانیم موجبات عزت و سرافرازی کشور را فراهم آورده و تلاش کنیم تا جامعه دانشگاهی در محیط مقدّس علم در مسیر رونق و شکوفایی چرخه های تولید دانش و ایجاد دانشگاه تمدن ساز با شتاب بیشتری حرکت نماید.

محمد حسین شفیعی میم

رئیس دانشگاه

نرم افزار همراه دانشگاه بزرگمهر

مشاهده ی اخبار و ارائه خدمات آموزشی، دانشجوئی و رفاهی به دانشجویان و اساتید دانشگاه بزرگمهر قائنات از طریق نرم افزار تلفن همراه