هشتمین آزمون استخدامی با حضور 1917داوطلب در دانشگاه بزرگمهر قائنات برگزار می شود

دکترحسین صفایی فر مدیر آموزش و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه بزرگمهر قائنات از برگزاری هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در این دانشگاه خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی گفت:  هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه با حضور 1917 داوطلب در حوزه امتحانی دانشگاه بزرگمهر قائنات برگزار می شود.

 مدیر امور آموزش دانشگاه بزرگمهر قائنات  افزود:  از مجموع داوطلبین آزمون استخدامی1149داوطلب زن و 768داوطلب مرد هستند.

وی با بیان اینکه تعداد 1158 داوطلب در روز پنجشنبه ۱۱ دی ماه به رقابت می پردازند که 678نفر از این تعداد زن و 480 نفر آن ها مرد هستند  گفت: حوزه امتحانی خواهران در دانشگاه بزرگمهر قاینات و برادران در حوزه فرعی ودر دانشگاه پیام نور با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه بزرگمهر قائنات  گفت: تعداد  759 داوطلب در روز جمعه ۱۲ دی ماه که 471 نفراز این تعداد زن و 288نفر آن ها مرد هستند ، در حوزه امتحانی  دانشگاه بزرگمهر قائنات در این آزمون شرکت خواهند کرد.

وی با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فرآیند برگزاری این آزمون  از همکاری تنگاتنگ شبکه بهداشت شهرستان قائنات در خصوص نظارت بر اجرای پروتکل های مصوب ستاد کرونا در روزهای قبل از برگزاری و حین برگزاری آزمون خبر داد و یادآور شد: ضدعفونی کامل فضاهای برگزاری آزمون قبل و بعد از برگزاری هر نوبت آزمون با نظارت کامل بازرسان بهداشتی انجام می شود.

مدیر امور آموزش و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه بزرگمهر قائنات ضمن تقدیر وتشکر از فرمانداری،نیروی انتظامی ،مجموعه شهرداری وآتش نشانی ،اداره برق،شبکه بهداشت ودرمان، اورژانس115، دانشگاه پیام نور قاین و دانشکده پرستاری و مامایی شهرستان قائنات که در برگزاری آزمون با دانشگاه بزرگمهر قائنات همکاری دارند گفت: امسال در مجموع حدود 150 نفر از عوامل اجرایی در داخل حوزه امتحانی،عوامل ستادی وپشتیبانی در امر برگزاری آزمون همکاری خواهند داشت.

دکتر صفایی فر ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان از داوطلبین عزیز خواست تا یک ساعت زودتر از زمان مشخص شده در کارت ورود به جلسه، به همراه ماسک ،کارت ورود به جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار و چند مداد، پاک‌کن و مداد تراش حضور یابند و از آوردن  وسایل  اضافه دیگری اجتناب نمایند، چرا که امکان نگهداری از وسایل اضافی داوطلبان با توجه به خطر شیوع کرونا برای خود داوطلب و عوامل اجرایی مشکل ساز خواهد بود.

نرم افزار همراه دانشگاه بزرگمهر

مشاهده ی اخبار و ارائه خدمات آموزشی، دانشجوئی و رفاهی به دانشجویان و اساتید دانشگاه بزرگمهر قائنات از طریق نرم افزار تلفن همراه