دعوت رئیس دانشگاه بزرگمهر قائنات از دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمد حسین شفیعی میم با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، از دانشگاهیان  برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی


۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)، یادآور وحدت، همدلی، ایثار و فداکاری ملتی است که استقلال و آزادی را برای کشور به ارمغان آورد.

امروز انقلاب اسلامی در چهل و یکمین سالروز خود به درختی تنومند و پربار تبدیل شده و فرزندان این مرز و بوم که تربیت شده مکتب روح‌بخش اسلام ناب هستند، به تبعیت از راه پرافتخار معمار کبیر انقلاب اسلامی گام در مسیری نهاده اند که اگرچه دشوار است، اما هدف، مقدس و روشن است و آن اهتزاز پرچم ایران اسلامی در تمام عرصه ها به ویژه قله های رفیع دانش است.
در سالهای اخیر و به دلیل موفقیت های به دست آمده در عرصه‌های مختلف علوم و تکنولوژی، بدخواهان و دشمنان اسلام به رهبری آمریکای جنایتکار تحریم های گسترده ای را علیه ملت ایران طراحی کرده است تا این کشتی امن ایران اسلامی در منطقه ای پرآشوب از مسیر درست و صحیح خود منحرف گردد؛ البته گواه این کینه توزی دولت جهانخوار با ملت شریف ایران، ترور سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی بود که ننگ این اقدام تا ابد بر پیشانی دولت حامی تروریسم باقی خواهد ماند، اما غافل از آنکه انتقام سخت از جنایتکاران تداوم خواهد داشت.

اینجانب ضمن تبریک چهل و یکمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و پاسداشت خون شهدای این انقلاب، به ویژه سردار دلاور اسلام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، از جامعه دانشگاهی کشور به ویژه از دانشجویان عزیز، اساتید محترم  و کارکنان خدوم دانشگاه بزرگمهر قائنات دعوت می نمایم تا  با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان های رفیع شهدای عزیز تجدیدمیثاق نموده و ندای همدلی ایرانیان را در اقصی نقاط دنیا طنین انداز کرده و موجب سربلندی و اقتدار هرچه بیشتر نظام جمهوری اسلامی شوید.

دکتر محمد حسین شفیعی میم

رئیس دانشگاه

ضمنا راهپیمایی ساعت 9:30 از محل سه راه مسجد جامع قاین شروع خواهد شد

 

نرم افزار همراه دانشگاه بزرگمهر

مشاهده ی اخبار و ارائه خدمات آموزشی، دانشجوئی و رفاهی به دانشجویان و اساتید دانشگاه بزرگمهر قائنات از طریق نرم افزار تلفن همراه