دانشکده ها
  • مهندسی
  • علوم پایه
  • علوم انسانی

مهلت ثبت نام سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت (ع) دانشجویان سراسر کشور

تاریخ: ۱ بهمن ۱۳۹۶ ه‍.ش. نویسنده:

ثبت نام  مرحله دانشگاهی سی و سومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت (ع) دانشجویان سراسر کشور به منظور فراهم آوردن زمینه ای جهت انس بیش از پیش دانشجویان با کلام مقدس الهی و مفاهیم تعالی بخش آن در محیط دانشگاه همزمان با سراسر کشور در دانشگاه بزرگمهر قائنات آغاز گردید.

 این دوره از جشنواره در 6 بخش و 33 رشته به شرح ذیل برگزار خواهد شد که هر یک از دانشجویان تنها می توانند در یکی از رشته های ذکر شده و به صورت اینترنتی حداکثر تا اول اسفند ماه 96 از طریق سامانه پویا/ فرهنگی و اجتماعی/ فرم ها ثبت نام نمایند. (فقط یکی از شرکت کنندگان در رشته تواشیح می تواند در یک رشته دیگر نیز ثبت نام داشته باشد)

 

دانشجویان عزیز همچنین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با منابع آزمون، آیین نامه این دوره از جشنواره را از اینجا دریافت نمایند.
فایل برخی از منابع آزمون بخش معارفی (مرحله دانشگاهی) را نیز می توانید از اینجا دریافت نمایید.
 همچنین شناسه تلگرامی مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به نشانی buqaen_farhangi1@  آماده پاسخگوئی به سوالات دانشجویان می باشد.

 

بخش آوایی : 
قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ 5 جزء، حفظ 10 جزء ، حفظ 20 جزء ، حفظ کل ، اذان(ویژه برادران ) ،دعا و مناجات خوانی، تواشیح (ویژه برادران)

 

بخش معارفی قرآنی:
 آشنایی با احادیث اهل بیت(ع) ، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، حفظ موضوعی قرآن کریم، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم ، آشنایی با سیره معصومین(ع) ، احکام ، پرسمان قرآنی ، سبک زندگی اسلامی و ایرانی

بخش پژوهشی : مقاله نویسی ، تلخیص کتاب

بخش فناوری : تولید نرم افزار و اپلیکیشن، کانال شبکه های مجازی

بخش هنری: خوشنویسی، نقاشی، عکس، تذهیب، فیلم کوتاه، معرق و منبت، طراحی پوستر

بخش ادبی: شعر، داستان نویسی، نمایشنامه نویسی، فیلم نامه نویسی

 

 

 

 

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.