پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن «روز کارمند»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر سید احسان شکیب، سرپرست دانشگاه بزرگمهر قائنات با صدور پیامی، روز کارمند را به کارکنان دانشگاه تبریک گفت.

 

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری یکی از روزهای هفته دولت به نام «روز کارمند» بسیار مغتنم است تا به نقش و جایگاه ارزشمند سرمایه انسانی به عنوان محوری ترین شاخص ارتقای کیفیت بخشی و توسعه نظام ملی در تمام سازمانهای دولتی و غیر دولتی توجه ویژه داشته باشیم و به یاد داشته باشیم که انجام کارها همت والایی می‌طلبد که بی‌شک بدون تلاش و دستان پرتوان کارکنان دلسوز محقق نمی‌شود.
قطعاً رشد، توسعه، بالندگی و موفقیت دانشگاه که هدفش تربیت نیروهای متخصص و متعهد و مدیران آینده  کشور است، مرهون تعهد، توانمندی و شایستگی کارکنان آن می‏باشد و تلاش‏های صادقانه و بی دریغ کارمندان در عرصه های مختلف در کنار استادان و دانشجویان، این مجموعه را در رسیدن به اهداف عالی نظام علم و فنآوری کشور یاری خواهد کرد.
اینجانب ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور سالار شهیدان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه جامعه بزرگ دانشگاهی تبریک گفته و موفقیت همگان را در ارائه خدمات به مردم در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

سید احسان شکیب
سرپرست دانشگاه

 

نرم افزار همراه دانشگاه بزرگمهر

مشاهده ی اخبار و ارائه خدمات آموزشی، دانشجوئی و رفاهی به دانشجویان و اساتید دانشگاه بزرگمهر قائنات از طریق نرم افزار تلفن همراه