رئیس دانشگاه از مردم بزرگ ایران برای شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر سید احسان شکیب رئیس دانشگاه بزرگمهر قائنات در پیامی با قدردانی از حضور مردم در دوره اول چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، گفت: حضور و مشارکت پرشور ملت ایران در دومین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در این برهه تاریخی برای کشور ثمرات بسیاری به دنبال خواهد داشت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَأَوْفُوا بِالْعَهْدِ إِنَّ الْعَهْدَ کَانَ مَسْئُولًا

و به پیمان خود وفا کنید زیرا که از پیمان پرسش خواهد شد. الإسراء/۳۴

انتخابات، تبلور جمهوریت و مردم سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می آید و پاسداری و صیانت از این دستاورد عظیم و سترگ، وظیفه ای همگانی است.

حضور و مشارکت پرشور ملت ایران در دومین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در این برهه تاریخی برای کشور ثمرات بسیاری به دنبال خواهد داشت و ضمن خنثی کردن توطئه‌های آشکار و پنهان دشمنان قسم خورده این مرز و بوم ، افزایش همبستگی و سرمایه اجتماعی و تقویت وحدت ملی را به همراه داشته باشد.

انتخاب رئیس جمهوری پاک دست ،صادق، کارآمد و معتقد به مبانی اسلام و انقلاب، مسئولیت سنگین امروز ما برای تداوم روش و منش رئیس جمهور شهید دکتر رئیسی است و ضامن اقتدار، امنیت و آسایش کشور می باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خادم الرضا (ع)، شهید جمهور حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و شهدای همراهش، با سپاس و قدردانی از آحاد مردم بزرگ ایران که در مرحله نخست انتخابات شرکت کردند،مجدد از تمام مردم شریف کشورمان، بویژه اساتید،‌ یاوران علمی، دانشجویان و نسل جوان دعوت می‌کند تا برای انتخاب فرد اصلح به عنوان رئیس جمهور آینده کشور، در 15 تیرماه ۱۴۰۳ پای صندوق های رأی حضوری پرشور و فعال داشته و در خلق حماسه ای دیگر سهیم باشند.

سید احسان شکیب

رئیس دانشگاه