پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر سید احسان شکیب، رئیس دانشگاه بزرگمهر قائنات در پیامی آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس را به دانشگاهیان تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم ربّ الشهداء و الصدّيقين

این جنگ هشت ساله و این دفاع مقدّس، از بزرگ‌ترین افتخارات ملّت ایران بود. (مقام معظم رهبری)

هفته دفاع مقدس یادآور مجموعه ارزشمندی از برجسته ترین افتخارات ملت ایران و مجاهدت‌های انسان‌های بصیر و ولایت مداری است که با ایثار و جانفشانی در راه دفاع از انقلاب و کشور، معنای مقاومت و غیرت را به نمایش گذاشتند.

همزمانی بهار علم و دانش و شروع سال جدید تحصیلی با هفته شکوهمند دفاع مقدس تقارنی نیکوست که فضای علم و دانش و دانشگاه را با عطر شهیدان و خاطره جانفشانی آنان متبرک می کند.

 با فرا رسیدن ماه مهر، عطر زندگی و طراوت در فضای دانشگاه ها دمیده می شود و الحمدلله پس از مهار کرونا، بعد از قریب به دو سال، سال تحصیلی دانشگاه ها با حضور دانشجویان رنگ بوی متفاوتی پیدا کرده است.

امید است در طول سال تحصیلی پیش رو، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با استادان، مدیران و یاوران علمی دانشگاه در محیطی پر نشاط به فعالیت علمی پرداخته و حضور حقیقی و تأثیر گذار خود را در عرصه های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند.

اینجانب ضمن تسلیت ایام عزاداری دهه پایانی ماه صفر، یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردی‌های تمامی شهیدان گرانقدر، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و آزادگان را گرامی داشته و آغاز هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه بزرگمهر قائنات به ویژه دانشجویان جدیدالورود تبریک عرض نموده و سربلندی ایران اسلامی و موفقیت‌های علمی و معنوی جامعه دانشگاهی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سید احسان شکیب

رئیس دانشگاه