برگزار کنندگان

رئیس هیات تحریریه همایش :

دکتر قدرت قصابی

دکتر قدرت قصابی ، دانش آموخته دکتری مهندسی مکانیک از دانشگاه فردوسی مشهد ، که در حال حاضر با بیش از 5 سال سابقه علمی و پژوهشی به عنوان عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک دانشگاه بزرگمهر قائنات ، مدیریت گروه کارآفرینی ، نوآوری و ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه بزرگمهر قائنات را نیز بر عهده دارند. ایشان همچنین بنیان گذار اجرای این همایش در دانشگاه بزرگمهر قائنات می باشند.

راه های ارتباطی :

31006812 (056)

ghodrat.ghassabi@buqaen.ac.ir

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عضو هیات تحریریه همایش :

مهندس سید محمد علی یعقوبی

سید محمد علی یعقوبی دانش آموخته مهندسی عمران است که بیش از سوابق تخصصی در رشته تحصیلی خود، سال ها تجربه و افتخارات مختلف در حوزه های فرهنگی، هنری و اجتماعی را در کارنامه خود ثبت کرده و شاید به همین واسطه از سال 1394 تا امروز در کسوت مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بزرگمهر قائنات ایفای نقش نموده و رویدادهای زیادی را در این مدت پایه ریزی و اجرا کرده است.

راه های ارتباطی :

31006320 (056)

seyedali.qaen@gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دبیر و عضو هیات تحریریه همایش :

سرکار خانم الهه سبزبان

خانم سبزبان متولد آبان 1369 و دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت راهبردی در سازمان های ورزشی از دانشگاه بیرجند می باشند. وی در حال حاضر  به تدریس دروس عمومی تربیت بدنی در دانشگاه بزرگمهر قائنات و انجام امور تربیت بدنی ، فرهنگی و اجتماعی در معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه بزرگمهر قائنات مشغول است.

راه های ارتباطی :

31006323 (056)

elahe.sabziyan1369@yahoo.com

مدیر اجرایی و عضو هیات تحریریه همایش:

مهندس فرهاد فخیم زاده

فرهاد فخیم زاده متولد آبان 1372 و دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی انرژی از دانشگاه تربیت مدرس تهران ، که سابقه مدیریت برگزاری چندین رویداد مختلف از جمله ، اولین بوت کمپ روستایی قاین ، استارتاپ ویکند قاینی های مقیم تهران ، مدیر اجرایی اولین استارتاپ ویکند قاین و ... را دارا می باشد. وی هم اکنون به تدریس در گروه مهندسی مکانیک دانشگاه بزرگمهر قائنات و انجام امور کارآفرینی و توانمندسازی در دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه بزرگمهر قائنات مشغول است.

راه های ارتباطی :

31006231 (056)

Farhad.fakhimzadeh@yahoo.com

طراح گرافیکی همایش:

مهندس سید حسن مظلوم زاده

سید حسن مظلوم زاده متولد آبان 1364، دارای مدرک کارشناسی ارشد طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای، از سال 1396 به عنوان کارشناس فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه بزرگمهر قائنات فعالیت می‌نماید. وی همچنین عهده دار بخش طراحی، تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه می باشد.

راه های ارتباطی :

31006321 (056)

s.hassan.mazloomzadeh@gmail.com

پشتیبانی IT

مهندس حسن زعفرانی

حسن زعفرانی، متولد بهمن ۱۳۶۷ و دانش آموخته مهندسی نرم افزار کامپیوتر، علاقه مند به کدنویسی، هک و امنیت. گیک نیست ولی گیک ها را دوست دارد. وی از سال ۱۳۹۳ در واحد فناوری اطلاعات دانشگاه مشغول به فعالیت شده و هم اکنون برنامه نویس ارشد این واحد می باشد

راه های ارتباطی :

31006602 (056)

پشتیبانی IT

مهندس ناصر شرافتی نیا

 

راه های ارتباطی :

31006604 (056)