دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه به حضور پرشور در انتخابات

باسمه تعالی

دانشجویان محترم دانشگاه بزرگمهرقائنات، همان‌طور که می‌دانید انتخابات ریاست جمهوری ایران در تاریخ ۸تیر ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. پایگاه بسیج دانشجویی پیامبر اعظم(ص) دانشگاه بزرگمهرقائنات، به عنوان نهادی فعال در عرصه‌های اجتماعی، انقلابی، فرهنگی و سیاسی، از یکایک شما دانشجویان عزیز دعوت به عمل می‌آورد تا در این انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز شرکت نمایید. ‌‌‌
این انتخابات عرصه ای دیگر از افتخار آفرینی ایرانیان در نقش آفرینی برای سازندگی و شکوفایی جلوه های توسعه ایران است که با مشارکت پرشور و حضور حداکثری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رقم می خورد.
حضور شما دانشجویان عزیز در این انتخابات نه تنها نشان از آگاهی و مسئولیت‌پذیری اجتماعی شما دارد، بلکه می‌تواند تأثیر بسزایی در تعیین مسیر آینده کشور عزیزمان داشته باشد. در این دوره از انتخابات، فرصت دارید تا با انتخاب آگاهانه و هوشمندانه، نقشی مؤثر در تعیین رئیس‌جمهور آینده و سیاست‌های کلان کشور ایفا نمایید.
پایگاه بسیج دانشجویی پیامبر اعظم(ص) دانشگاه بزرگمهرقائنات، شما دانشجویان محترم را به شرکت فعال در این انتخابات و بهره‌گیری از حق قانونی خود برای انتخاب اصلح دعوت می‌کند. امید است که با حضور گسترده و پرشور شما در این انتخابات، شاهد آینده‌ای روشن و پربار برای ایران اسلامی باشیم.
با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما دانشجویان عزیز و ایران اسلامی

پایگاه بسیج دانشجویی پیامبر اعظم(ص) دانشگاه بزرگمهرقائنات